Системи відеоспостереження для розпізнавання автомобільних номерів | Новости культурной жизни - выставки, театр, музеи, галереи и концерты в Киеве. От Филина!
RSS
 

Системи відеоспостереження для розпізнавання автомобільних номерів

19 Дек

Відеоспостереження для розпізнавання автомобільних номерних знаків, почали використовувати не так давно. Але на сьогоднішній день її починають використовувати все частіше. Такі системи зазвичай використовують автостоянки, парковки, підприємства з великими територіями і т.д.

Якщо ж ви власник підприємства і у вас величезна виробнича територія і є склади. То така система відеоспостереження допоможе вам убезпечити ваш бізнес. Так як не завжди є можливість відстежити кількість автомобілів, які заїхали на територію і коли виїхали. Можливо, виникають питання, який автомобіль, що везе із території і що привозить на неї. І скільки разів в день або в місяць заїжджає певний автомобіль. Давайте з’ясуємо, як же відео-система зможе допомогти вам у вирішенні цього питання. Коли в поле зору відеокамери потрапляє номерний знак автомобіля, то система розпізнає його, записує інформацію, фіксуючи дату і час. Інформація зберігається на сервері або на карті пам’яті. У цій системі спостереження, є чорні і білі списки. Як вони працюють?

Якщо будь-якої номерний знак внесений до чорного списку, то система сповістить про це і служба охорони може не пустити об’єкт на територію. Тому вашим співробітникам охорони не потрібно запам’ятовувати всі автомобілі і номери, особливо якщо їх в день приїжджає дуже багато. Ще в такому чорному списку є можливість коментарів для кожного номерного знака. Щоб було більше зрозуміло, що це за автомобіль і чого він в чорному списку. Вся інформація з датою і часом запишеться і збережеться в базі. У білі списки вносяться номери автомобілів, яким можна проїжджати на територію, що охороняється.

Якщо ж на в’їзді, у вас стоїть пропускна система. Така, як електричні ворота або шлагбаум. То ви можете підключити вашу відео-систему до системи контролю доступу. І відео-система, буде використовувати чорні і білі списки, і буде передавати сигнали пропускній системі, пропускати або не пропускати автомобіль на територію. Це буде дуже потужна система охорони. Яка, допоможе вам захистити свою територію від проникнення сторонніх осіб і запише всю необхідну інформацію. Якщо ж з території пропаде щось цінне, то ви завжди зможете з’ясувати, хто заїжджав і виїжджав в цей час на територію. Сам факт того що у вас встановлена ​​відео-система такого рівня, напевно бажаючих проникнути н ваш об’єкт буде не багато. То ви зможете бути більш впевнені в безпеці вашого бізнесу.

 


Другие события из этой рубрики:

Нет комментариев

Опубликовано в рубрике Uncategorized

 

Прокомментировать